Navigačné menu

Preskočiť navigáciu

Registrácia | Zabudnuté heslo?

Portugalsko, Madeira (Eurokomfort)

  • s možnosťou all inclusive
  • zaujímavá kombinácia poznania a oddychu
  • 22 rokov skúseností v novom šate
  • je Lisabon najkrajším hlavným mestom Európy?
  • je Madeira najkrajším ostrovom Atlantiku?

Portugalsko, Madeira (Eurokomfort)
REZERVUJTE SI ONLINE

Kontaktujte naše klientské pracovníčky v pracovné dni:

02 / 5263 5254 (9:00 - 18:00)
0917 530 912     (9:00 - 18:00)

|
bookmark | odporučiť známemu |

Rámcový program:

Pozrite si video z premietania
Pozrite si video z premietania Spustiť video

1. deň:

Odlet z Viedne a prílet do Lisabonu. Poldenná prehliadka hlavného mesta Portugalska. LISABON: mesto námorníkov a objaviteľov a zároveň jedno z najkrajších hlavných miest Európy. Pamiatky z čias veľkých námorných objavov, pevnosť Sao Jorge, veža Belém, Hieronymove opátstvo, námorné múzeum, ktoré patrí k najlepším na svete, rieka Tejo a koniec jej púte Európou. Centrum Lisabonu – zmes Afriky, Európy a Južnej Ameriky. Potulky centrálnym Lisabonom, pri ktorých Vás sprevádza svieži vietor z Atlantiku. Transfer do hotela. Uvítacia večera. Rybacia caldeirada či úžasná treska Bacalhau? Každopádne geniálne vínko, o ktorom sa toľko v našich končinách nevie.

2. deň:

Po raňajkách celodenný výlet do okolia Lisabonu, do oblasti, ktorú si portugalskí králi vybrali za svoje letné sídlo. SINTRA: mestečko uprostred borovicových hájov, sviežej zelenej farby, medzi ktorými sú letné rezidencie portugalských vládcov. CABO DA ROCA: najzápadnejší bod kontinentálnej Európy, z ktorého budeme obdivovať divoké pobrežie Atlantiku z vysokých brál a nekonečný oceán, ktorý sa končí na kanadskom pobreží. Maják a maličké múzeum. Gurmánske hody, večera v sprievode hudby fado, pri tónoch ktorej sa Vám budú tisnúť slzy do očí. Dnes si vysvetlíme čo je to Ruby, Tawny, LBV, Colheita a ktorý ročník portského je ten naj.

3. deň:

Celodenný výlet do trojuholníka nádherných miest Fatima, Batalha, Obidos. FATIMA – jedno z najväčších pútnických miest kresťanskej Európy dostane aj Vás. BATALHA – nádherná ukážka neskorej gotiky z konca 14. storočia. OBIDOS – romantické mesto, ktoré je také malé, že sa Vám zmestí do dlane. Krásny deň. Večera. Návrat do hotela.

4. deň:

Rozlúčka s Portugalskom, transfer na letisko a priamy let na ostrov kvetov. Madeira. Ubytovanie sa, relax, zoznámenie sa s okolím. Uvítacia večera.

5. deň:

Dnes prejdeme cez štyri vegetačné pásma. Vodopády, náhorná plošina, kúpalisko z lávových kameňov. Je Madeira najkrajším ostrovom Atlantiku? Estrada Monumental nás zavedie do mestečka, kde Winston Churchill trávil čas maľovaním obrazov. Vitajte v CAMARA de LOBOS. Ribeira Brava, mesto situované priamo na úrovni mora. Výhľad z horskej ENCUMEADA kde uvidíme južné i severné pobrežie Madeiry. Po obede sa pozrieme pod Nevestin závoj, jeden z najväčších vodopádov Veo da Noive. Vrcholom cesty bude výhľad z útesu Cabo Girao. Návrat na hotel je naplánovaný na podvečer. Večera.

6. deň:

Po kvalitných hotelových raňajkách Vás čaká prehliadka hlavného mesta ostrova – FUNCHAL. Pristavíme sa pri soche krásnej Sissi, ktorá tu trávila často prázdniny či pri soche Krištofa Kolomba. Prejdeme sa divadlom Baltazara Diasa, ochutnáme známe madeirské víno, neminieme katedrálu ani radnicu. Ovocie, kvety či suveníry nakúpime v Mercade. Vyveziete sa lanovkou až na vrchol Monte? Tam nás čaká nádherný kostol s hrobkou rakúskeho cisára Karola a následne adrenalinová, 2 km, jazda na drevených sánkach dole kopcom. Trúfnete si? Gurmánske hody.

7. deň:

Relax, oddych v plážovom hoteli. Alebo adrenalínovejší zážitok pre aktívnych. Jeepy i katamaran sú pripravené. Terénne autá nás prevezú vnútrozemím a na katamarane budeme pozorovať delfíny. Podvečer transfer z lodenice na hotel.

8. deň:

Relax, oddych v plážovom hoteli. Individuálny program.

9. deň:

Rozlúčka s ostrovom, transfer na letisko a odlet domov.

Referencie o zájazde (Počet príspevkov: 4)


21.04.2014 18:33 super sprievodca
Ďakujeme za vydarený zájazd Lisabon, Madeira. Náš super sprievodca Riško nám s prehľadom...
21.04.2014 16:21 Lisabon Madeira
Ahojte,rada by som poďakovala za supppper zájazd Lisabon Madeira,všetko bolo vynikajúce...
04.11.2013 00:00 Program zájazdu bol vynikajúci
Vážená cestovná kancelária, nedávno sme sa zúčastnili zájazdu Portugalsko,Madeira, na...
07.06.2013 00:00 Dobre zrealizovaný zájazd
Dobrý deň BUBO, včera sme sa vrátili z veľmi vydareného a dobre zorganizovaného pobytu v...
Názory našich klientov
Prečo cestovať s BUBOm (pohľad sprievodcov)
Prečo cestovať s BUBOm (pohľad nášho základného tábora)

Prečítať si všetky referencie

Pridať príspevok

Vyhľadávanie

Informácie o poznávacom zajázde

Cena zájazdu

Cena od:  1670 €

Cena zahŕňa:

medzinárodnú letenku, letiskové transfery v Lisabone a na Madeire, 8 nocí ubytovanie v 3* hoteli, raňajky, rozsiahly poznávací program, obed na Madeire počas 5. dňa, ochutnávka portského, poistenie proti insolventnosti, BUBO sprievodcu


Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, osobné výdaje, vreckové a izbové účty, gurmánske zážitky a ich intenzita je individuálna, ostatné fakultatívne výlety


CK BUBO Vám ako prvá cestovná kancelária na Slovensku ponúka možnosť špeciálneho poistenia BUBO plus len za 5 € na zájazd.
O čo ide?

Termíny poznávacieho zájazdu

Akce Od pólu k pólu

Predaj zájazdov na rok 2016 za najvýhodnejšiu cenu sa začína
už 14.9. o 9:01. Počet miest je obmedzený.
Vyplňte, prosím, Váš mail a telefónne číslo a miesto Vám neujde.
So spustením akcie Vám zašleme pripomienkový mail.

Povinné pole
 
13.10. - 21.10.2015   NA VYŽIADANIE
Cena: 1670 €
21.03. - 29.03.2016   PRIHLÁSIŤ SA
Cena: 1960 €
30.04. - 08.05.2016   PRIHLÁSIŤ SA
Cena: 1750 €
09.07. - 17.07.2016   PRIHLÁSIŤ SA
Cena: 1750 €
24.08. - 01.09.2016   PRIHLÁSIŤ SA
Cena: 1750 €
13.10. - 21.10.2016   PRIHLÁSIŤ SA
Cena: 1670 €