Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Petra Brcková Petra Brcková
Martin Karniš Martin Karniš
Marek Melúch Marek Melúch
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Petra Brcková

Vietnam a sladká Kambodža

Zaujímavá cesta Indočínou, ktorá vás prevedie Vietnamom zo severu na juh a Kambodžou z juhu na sever. Šestnásťdňový zájazd sa začína v hlavnom meste Vietnamu - Hanoj a končí sa pri zapadajúcom slnku pri Angkor Wat. Táto cesta je skvelou voľbou aj pre skúseného cestovateľa.

Martin Karniš

Veľký prehľad afrického safari

Vyberte si safari na mieru pre vás. Afrika je obrovský kontinent, preto je dobré, ak vám odborník poradí, kam ísť do Afriky. Martin Karniš je slovenská jednotka.

Monika Barboráková

Thajsko Malajzia Singapur

Náš najpopulárnejší zájazd do Ázie. Na čo sa najčastejšie pýtajú klienti vám prezradí pracovníčka nášho front office. Prečo sem ísť? Na čo treba myslieť? Dovolenka v Thajsku, kde sa o intenzívne BUBO zážitky stará skúsený BUBO sprievodca.

Ľuboš Fellner

Ľuboš Fellner v Binariu

Ľuboš Fellner bol špeciálnym hosťom HNinspire - tretieho zo šiestich podujatí jedinečného formátu s top osobnosťami slovenského a zahraničného biznisu - na tému: Muž, ktorý ako prvý otvoril Slovákom Severnú Kóreu.

Dáša Kotlárová

Prezidentské voľby v Kolumbii

Cez víkend sa rozhoduje o kolumbíjskom prezidentovi. Zvíťazí pravda a láska? Po prvom kole som mala od rána facebook plný fotiek volebných hárkov a usmiatych tvárí, ľudia pociťovali dlho nepoznanú nádej.