5 výnimočných vianočných darčekov pre muža

Máte pocit, že váš partner bol už všade? Chcete ho prekvapiť cestou, akú nečaká? Chcete mu urobiť radosť čímsi ozaj výnimočným? Vyskúšajte jednu z našich piatich jarných špecialít. A hoci touto cestou nepohrdne žiaden muž, celkom určite ju zvládnete aj vy.

1. Centrálna Ázia (Kirgizsko, Kazachstan, Uzbekistan, Turkmenistan, Tadžikistan)

Nádherná cesta centrálnou Áziou, ktorá v sebe spája ochutnávku všetkých 5 stanov. Kedysi boli republiky súčasťou Sovietskeho zväzu, no dnes žijú svoj vlastný život prepletený s rozprávkami o zabudnutom Oriente. Skutočná cestovateľská lahôdka po krajinách a miestach, o ktorých každý počul, no málokto sa v nich ocitol.

2. Burundi, Rwanda, Uganda, Kongo 

Vydajte sa na cestu, akú absolvovalo len absolútne minimum Slovákov a Čechov, a dajte sa prekvapiť. Exkluzívna cesta s výborným ubytovaním s odborníkmi na Afriku. Zbavte sa predsudkov a navštívte krajinu vyspelejšiu a čistejšiu ako Slovensko. Vnorte sa do džungle, trekujte na úpätí sopiek a pozrite sa do očí horskej gorile. Zaplávajte si v jazere Kivu a dajte dúšok shirazu v bazéne s výhľadom na džungľu.

3. Kolumbia, Panama (all inclusive)

Kolumbia patrí právom medzi najkrajšie krajiny na svete. Scenérie pre každú chuť. Zelená džungľa, pohodové karibské pobrežie, vysoké Andy s lahodnou kávou, kultúra a fascinujúce pamiatky. Vítame vás na ceste, ktorá kombinuje najkrajšie miesta Kolumbie s relaxom na plážach Panamy. Dostupná cena, all inclusive a zážitkami nabitý program. Bogota je mestom zlata, v Andách ochutnáte pravú kolumbijskú kávu, v slanej jaskyni si budete pretierať oči, či dobre vidíte, a stredoveká Cartagena je jednoducho krásna. Okrem iného nájdeme aj Eldorádo! Cestu zakončíme výborným relaxom all inclusive na plážach Panamy.

4. Orlí lovci - cesta za Aisholpan

Mongolskí Orlí lovci sú poslední, ktorí si udržujú svoju tradíciu. Nejde iba o tradíciu lovu, ale aj o unikátny spôsob života. Na Kazašskej, Čínskej či Ruskej strane sa táto tradícia stratila. O lovcoch, ktorí so svojimi orlami chytajú vlkov a polárne líšky písal už Marco Polo (1254-1324). Na tejto unikátnej ceste ručne (hand made) pripravenej expertami z BUBO ide zároveň o dôkladné prebádanie Altaja od prvého po posledný vrch.

5. Exkluzívna India s Ľubošom Fellnerom

Spoznajte za krátky čas to najslávnejšie z neuveriteľnej Indie v luxuse najlepších hotelov. Najkrajšia stavba planéty postavená z lásky, pestrofarebný Jaipur, staré aj nové Dillí. Špičkové hotely, aké nenájdete nikde inde na svete. Luxusná, krásna cesta do neuveriteľnej Indie s Ľubošom Fellnerom, ktorý napriek tomu, že precestoval celý svet, naďalej pokladá Indiu za to najzaujímavejšie na našej planéte.

Super bonus navyše: Ak napíšete na prihlášku do poznámky heslo darček, môžete si do 10.1. bezplatne vymeniť objednaný zájazd za iný. Vianočná zľava vám zostane zachovaná. Ponuka sa týka zájazdov s odchodom od 1. marca.

Burundi , +2 viac

Burundi, Rwanda, Uganda

03.11. → 12.11.2018 +3 ter.
10 dní
4 400 €
Irán

Irán - Perzská ríša

28.03. → 08.04.2019 +3 ter.
12 dní
2 480 €