5 výnimočných darčekov pre ženu

Prekvapte tento rok svoju partnerku výnimočným zážitkom. Ajurvéda v Indii, luxus na Bali, kultúra či nákupy v New Yorku, pamiatky a pláže na Srí Lanke, ticho Patagónie. Absolútna dovolenka, na ktorej sa ani vy nebudete nudiť.

1. Malajzia, Singapur, Bali

Neznáma ale čistá a bezpečná Malajzia, legendárny hotel Marina Bay Sands v Singapure a pláže na božskom Bali. Nenáročná kombinácia za vynikajúcu cenu, ktorá umožní zažiť tri krajiny Ázie. Potešte vašu partnerku pohľadom na dvojičky v Malajzii, prejdite sa bohatými ulicami Singapuru, najčistejšieho mesta na svete a nechajte svoju myseľ relaxovať na ostrove bohov, ktorý v sebe spája to najlepšie z Indonézie.

2. Srí Lanka

Tropický raj. Nielen prírodou, ale aj neuveriteľne milými a šťastnými domorodcami. Ide o spojenie komfortného poznávania a oddychu na záver na krásnych plážach. Základom tejto cesty sú silné zážitky a preto môžete okúsiť okrem nášho prenajatého autobusu rôzne druhy dopravy (lodičku, káričku ťahanú byvolmi, bicykel či slona). Hotely sú s bazénom a ajurvédskym centrom. Pamiatky UNESCO vs. domorodá kultúra, tajomstvo cejlónskeho čaju a Buddhovho zubu.

3. Patagónia, Ohňová zem

Magická cesta do najtichšieho regiónu našej planéty. Pripravte s na to najkrajšie z planéty Zem. Predĺžený pobyt v Torres del Paine a túra k legendárnym vežiam. Ľadovec Perito Moreno a najlepšie jahňacie na svete. Možnosť vyplaviť sa loďou na miesta, ktorých sa dotklo pred vami minimum ľudí. Dobyjeme spoločne Hornov mys?

4. New York, New York

Myslím si, že nepreháňam, ak poviem, že slová New York sú najskloňovanejším mestom na svete. Právom či neprávom? Ideálne je presvedčiť sa o tom na vlastnej koži prehliadkou tohto liberálneho kolosu. Príjemná cesta vhodná aj na predĺžený víkend, počas ktorej zažijete, uvidíte, nakúpite. S otvorenými ústami sa prejdete pod mrakodrapmi a váš sprievodca Vás do tohto živého organizmu zasvätí.

5. Ajurvéda, južná India

Spojte si ajurvédsky pobyt v Indii s poznaním. Tamil Nadu a Kerala – dva najjužnejšie indické štáty skrývajú najstaršie hinduistické chrámy sveta. Prírodná rezervácia a veľa zelene. Plavba na houseboatoch a potom ajurvédsky pobyt s možnosťou ľubovoľného predĺženia. Prečítajte si čriepky spomienok Táni Pauhofovej na tento pobyt. Dobrá kombinácia.

Super bonus navyše: Ak napíšete na prihlášku do poznámky heslo darček, môžete si do 10.1. bezplatne vymeniť objednaný zájazd za iný. Vianočná zľava vám zostane zachovaná. Ponuka sa týka zájazdov s odchodom od 1. marca.

Sri Lanka
11 dní
2 210 €
Argentína , +3 viac
16 dní
6 710 €