TOP 10 najobľúbenejších ciest do Ameriky

Mrakodrapy New Yorku, národné parky Kanady, pyramídy Mexika, dokonalá Kuba, pamiatky Inkov v Peru, pláže Rio de Janeira, nostalgia Buenos Aires, ľadovce a tučniaky v Chile. Amerika je fantasticky pestrá, poď ju objaviť s nami na TOP 10 zájazdoch!

Cesta cez tri juhoamerické krajiny, počas ktorej vstúpite do Amazonského pralesa, prekročíte rovník, zdoláte andské sedlá, budete obdivovať pamiatky Inkov a okúpete sa v jazere Titicaca. A k tomu plavba po ostrovoch Galapágy, ktoré sú roztrúsené v Tichom oceáne a pretína ich rovník. Latinskoamerický mix prírody a indiánskych kultúr.

<p>Na Galap&aacute;goch v&aacute;m zap&oacute;zuje veľmi fotogenick&aacute; Sula modronoh&aacute;.</p>

Na Galapágoch vám zapózuje veľmi fotogenická Sula modronohá.

Najlepšia krajina Karibiku je Kuba. Poďte sa o tom presvedčiť na tento populárny BUBO zájazd, ktorý kombinuje poznanie a oddych all inclusive. Koloniálna Havana so svojou podmanivou atmosférou, pokojné údolie Viňales a najlepšie kubánske cigary, pamiatky UNESCO v Trinidade, Zátoka svíň a po toľkých zážitkoch nie je nič lepšie ako pláže Varadera a zaslúžený relax all inclusive. Zažite na vlastnej koži nákazlivú kubánsku pohodu.

<p>Na Kube akoby miestami zastal čas. Uličky starej Havany.</p>

Na Kube akoby miestami zastal čas. Uličky starej Havany.

Kanada je obrovská krajina, ktorá pre mnohých nie je určená iba na jednu návštevu. Ak chcete vidieť to najkrajšie z jej prírody, vybrali ste si správny zájazd. Západná Kanada, oblasť lemovaná Pacifikom, chránená nepriestupnými horami a obývaná divou zverou. Dni naplnené čerstvým vzduchom s vôňou divočiny. Ak hľadáte oblasť, ktorá pripomína slobodu, ste opäť správne. Zamilujte sa do Kanady.

<p>Tyrkysov&aacute; voda v kontraste zo zelen&yacute;mi stromami a bielym snehom na &scaron;t&iacute;toch - jazero Moraine Lake</p>

Tyrkysová voda v kontraste zo zelenými stromami a bielym snehom na štítoch - jazero Moraine Lake

Krásna expedícia do najindiánskejších častí Južnej Ameriky. Slávne Machu Picchu a množstvo chrámov Inkov v okolí legendárneho Cuzca. Bájne jazero Titicaca a indiánsky La Paz. Vrchol programu: prechod bolivijským altiplanom cez Salar de Uyuni do najsuchšej púšte sveta. Na záver Santiago. Môžete odolať?

<p>V Peru pri jazere Titicaca V&aacute;s obl&uacute;žia miestne indi&aacute;nky</p>

V Peru pri jazere Titicaca Vás oblúžia miestne indiánky

S láskou pripravená cesta, ktorá vedie naprieč východným pobrežím severnej Ameriky. Z chladných plání provincie Quebec cez najdôležitejšie mestá Kanady, Niagarské vodopády do hlavného mesta našej planéty.

<p>V koľk&yacute;ch americk&yacute;ch filmoch ste videli tento z&aacute;ber?</p>

V koľkých amerických filmoch ste videli tento záber?

Nedotknutá príroda Patagónie, majestátny argentínsky ľadovec Perito Moreno, národný park Chile Torres del Paine s nenapodobiteľným masívom. Čaro Buenos Aires, vodopády Iguazú a Rio de Janeiro. Predĺžte si cestu o oddych na pláži v Buziose.

<p>Ľadovec Perito Moreno<span class="st"> sa po svahu hory pos&uacute;va r&yacute;chlosťou 2 m za deň</span></p>

Ľadovec Perito Moreno sa po svahu hory posúva rýchlosťou 2 m za deň

Mayovia vytvorili mocné a mysteriózne impérium, ktoré sa rozprestieralo v dnešnom južnom Mexiku, v Guatemale, v Belize a v Hondurase. Cestovaním po ich ríši spoznáme ukryté poklady – fantastické mestá, pyramídy a chrámy. Tieto neuveriteľné architektonické skvosty dodnes hypnotizujú archeológov. Zvyšky tejto civilizácie budeme so skúseným sprievodcom odhaľovať vo zvykoch, jazyku a oblečení indiánskych kmeňov. Cesta do indiánskej minulosti Strednej Ameriky.

<p>Najd&ocirc;ležitej&scaron;ia maysk&aacute; pamiatka Guatemaly Tikal v&aacute;s ohrom&iacute;</p>

Najdôležitejšia mayská pamiatka Guatemaly Tikal vás ohromí

Tajuplná Južná Amerika a jej indiánske kultúry. Cesta BUBO nás zavedie aj do málo navštevovanej Bolívie. Peru spoznáme od pobrežia Tichého oceánu až po Amazonský prales. Malé Galapágy, mimozemské obrazce, vysoké končiare Ánd, studená Titicaca, genialita Inkov a prechádzka amazonským pralesom na záver. Uvidíte, zacítite, ochutnáte všetko, čo tieto krajiny ponúkajú.

<p>Zap&oacute;zujete si s miestnou lamou pri jednej z top pamiatok plan&eacute;ty?</p>

Zapózujete si s miestnou lamou pri jednej z top pamiatok planéty?

Máloktorá krajina v Strednej Amerike dokáže ponúknuť doslova zo všetkého niečo. Fantastická mystická história plná pyramíd a šamanizmu, gurmánske špeciality a plodiny, ktoré dobyli celý svet, nádherné pláže na brehoch Tichého oceánu a Karibského mora. Mexiko je podmanivá krajina, ktorá vás vyzýva na objavovanie. Tak vamos! A keď už máte poznávania dosť, je tu vždy maňana.

<p>Ok&uacute;pete sa s nami v kri&scaron;t&aacute;ľovo čistej vode v jaskyniach cenotes?</p>

Okúpete sa s nami v krištáľovo čistej vode v jaskyniach cenotes?

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu. vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite, či chcete alebo nechcete, a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky šťastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba má.

<p>Ak Kuba, tak cel&yacute; okruh! Pl&aacute;že v okol&iacute; Baracoa s&uacute; n&aacute;dhern&eacute;. A e&scaron;te st&aacute;le bez turistov.</p>

Ak Kuba, tak celý okruh! Pláže v okolí Baracoa sú nádherné. A ešte stále bez turistov.

Kolumbia

Kolumbia 5K 2019

08.03. → 17.03.2019 +4 ter.
10 dní
2 250 €
Kuba

Kuba - All inclusive

19.10. → 30.10.2018 +26 ter.
12 dní
2 120 €