Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Monika Barboráková Monika Barboráková
Veronika Ferancová Veronika Ferancová
Petra Brcková Petra Brcková
Martin Karniš Martin Karniš
Marek Melúch Marek Melúch
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Ľuboš Fellner

Dnešné voľby v Kambodži

V Kambodži sa dnes konajú voľby. Na Slovensku si to všíma málokto. Píšeme tu posledné mesiace o Putinovi, Trumpovi, Orbánovi ako o ľuďoch, čo rúcajú demokraciu. Nikto nespomína Hun Sena. Všetci traja vyššie menovaní sú vášniví demokrati oproti večnému premiérovi Kambodže.

Ľuboš Fellner

Ľuboš Fellner v Binariu

Ľuboš Fellner bol špeciálnym hosťom HNinspire - tretieho zo šiestich podujatí jedinečného formátu s top osobnosťami slovenského a zahraničného biznisu - na tému: Muž, ktorý ako prvý otvoril Slovákom Severnú Kóreu.

Ľuboš Fellner

Potraty v Írsku

Íri hlasovali prekvapujúco ÁNO. Írsko aj podľa autora blogu už nie je tým zadubeným zaostalým krajom. Týmto hlasovaním dokázalo, že sa nenechá katolicizmom ovládať. Gratulujeme. No ostrov Írsko nie je jednotný a severovýchodná časť patrí Veľkej Británii. Ako vnímajú Íri Brexit? Aký je vzťah Severného Írska a Írska? Práve pri rozhovoroch, uskutočnených tesne pred samotným referendom, možno čriepky odpovedí nájdete.

Ľuboš Fellner

Atmosféra Ramadánu naživo

Začal sa Ramadán, pôstny mesiac moslimov. Takto to vyzeralo v deň vzniku týchto fotografíí, na prvý deň Ramadánu. Cez zážitky sa vám pokúsim tú atmosféru priblížiť.

Ľuboš Fellner

Castrovci na Kube skončili

Nezávislý a neklasický pohľad. V žiadnych slovenských médiach takýto pohľad nenájdete. A ani nemôžete. Ľuboš Fellner navštevuje Kubu ale aj krajiny Latinskej Ameriky bezmála 20 rokov. S Kubou si zažil svoje. Cez konkrétne zážitky značne otvorene hovorí o veciach, ktoré sú v slušnej spoločnosti tabu.

Ľuboš Fellner

10 najmladších štátov sveta

Západná civilizácia sa naháňa za tým naj. Ja nie som výnimkou. No čím som starší, tým sa viac zaujímam aj o tých posledných. Rád by som vás oboznámil s krajinami, na ktoré si svet ešte nezvykol. Slovensko medzi tieto krajiny patrí.