Prvá cesta do Buenos Aires

Prvá cesta do Buenos Aires

Zdravím z prípravnej cesty do Buenos Aires. Paľo, tesne sme sa minuli. Keď ste vy prilietali z Južnej Ameriky, ja som bol práve na ceste na letisko. V Buenos Aires máme skvelý hotel priamo pri Obelisku, plaváreň, turecký kúpeľ, sauna zadarmo. Budúci rok sem príde naša prvá skupina. V Buenos Aires sa práve koná najvznamnejsi festival tanga na svete. Dnes je finále 1. majstrovstiev sveta v tomto geniálnom tanci. Už máme lístky. Argentínčania sú do tanga úplní blázni. Na lístky sme museli ráno štát viac než hodinu, ale podarilo sa. Dosť sa teším. Ideme si oddýchnuť do nášho tureckého kúpeľa, hoci sauna je aj vonku... Ideálny marec. Zajtra pokračujeme do Iguazú, kde už na nás čaká BUBO-hotel. A odtiaľ sa ide do Ria. Takto nejako bude vyzerať aj cesta BUBA na budúci rok. Pozdravujem celý kancel. Veľmi mi chýbate.


Ďalšie originálne cestopisy od profesionálneho sprievodcu BUBO
K

Amerika  

Južná Amerika, Uruguaj, Paraguaj, Brazília, Argentína


náročnosť

12 dní

Trvanie

4094
K

Polárne oblasti   Amerika  

Južná Amerika, Ohňová zem, Patagónia, Chile, Argentína


náročnosť

13 dní

Trvanie

5995
E

Južná Amerika, Argentína


náročnosť

18 dní

Trvanie

7980
El Chaltén – turistika v argentínskej Patagónii Prémiový blog

Prémiový blog El Chaltén – turistika v argentínskej Patagónii

El Chaltén je malé mestečko v južnej Argentíne, ktoré žije v tieni známejšieho mesta El Calafate. Obe však ťažia zo svojej skvelej polohy, a to v…

Daniela Mihaldová 21 min. čítania
Vodopády. Ktoré sú tie naj? Prémiový blog

Prémiový blog Vodopády. Ktoré sú tie naj?

Vodopád. Hrmiaca voda, ktorá vás zamočí na stovky metrov. Neuveriteľný zážitok, ktorý sa v anketách našich klientov často dostáva na prvé miesto.…

Ľuboš Fellner 15 min. čítania
Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta Prémiový blog

Prémiový blog Perito Moreno – najkrajší ľadovec sveta

Keď som po prvý raz videl Perito Moreno, bol som nadšený. Tento ľadovec je mojim prírodným divom sveta, je skutočne prekrásny a krajší než na…

Ľuboš Fellner 18 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: