z Ao Nang

z Ao Nang

Prave sa tu v Ao Nang strhla poriadna tropicka burka a tak som sa konecne dostal na internet. Pocasie mame ale zatial pekne. Hoci sme uz pri mori, zazitky z Bangkoku su nezabudnutelne. Mne osobne toto velkomesto ucarovalo a v rebricku oblubenych miest odsunulo Amsterdam na 2. priecku. Dnes sme boli na vylete motorkami po okoli a popoludni sme absolvovali krasnu prehliadku pralesa z perspektivy slonieho chrbata. To, ze sa tu mame fajn a ze nam Jozo neda "vydychnut" dokumetuje aj fakt, ze toto je prva moja dovolenka, kde som este nestihol precitat ziadnu knihu (len 17 stran v lietadle). Odkaz pre moju sestru Zuzanu: kludne mozete aj vy tento zajazd "buchovat" a ak odolate sexbarom v Bangkoku, mozete zobrat aj deti :)

K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

2842 3789€
K

Ázia  

Thajsko, Singapur, Malajzia


náročnosť

15 dní

Trvanie

4100
K

Ázia  

Thajsko


náročnosť

12 dní

Trvanie

2134 3048€
KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku Blog

Blog KVÍZ: Zodpovedzte správne tieto otázky o Thajsku

Poznáte Thajsko? Viete, kde hľadať najväčšiu sochu zlatého Budhu, akou menou sa platí v krajine či kedy sa tu oslavuje exotický nový rok? Thajsko…

Viktor Háber 10 min. čítania
Poklady Siamu – prehliadka thajskej Ayutthaye Ayutthaya

Ayutthaya Poklady Siamu – prehliadka thajskej Ayutthaye

Legendárne a mocné kráľovstvo Ayutthaya vás očarí svojou históriou a mysticizmom. Stúpy ukrývajúce relikvie, ležiaci Budha, hlava Budhu v kmeni,…

Adam Záhorský 9 min. čítania
Bangkok - mesto tisícov Budhov a hriechu... Bangkok

Bangkok Bangkok - mesto tisícov Budhov a hriechu...

Mesto, ktoré sa nedá pomýliť so žiadnou inou ázijskou metropolou. Thajský budhizmus, thajský box, thajská masáž, thajská kuchyňa i jej úžasná…

Katarína Pivovarníková 15 min. čítania

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: