Panama all inclusive

Panama

Panama si pomaly ale isto buduje image Dubaja Strednej a Južnej Ameriky. Už teraz je obchodným centrom a dôležitým leteckým a námorným uzlom. Turistický ruch zažíva boom a svet sa začína so záujmom pozerať na túto tropickú, pokojnú krajinu. Podľahnite aj vy jej čaru, pozrite si najzaujímavejšie miesta a oddýchnite na plážach Pacifiku pri all inclusive servise. Koloniálnu históriu spoznáme v starej časti Panamy na brehu Karibiku. Poplavíme sa panamským prieplavom a prejdeme džungľou. Na najužšom mieste Strednej Ameriky budeme v jeden a ten istý deň aj na pobreží Pacifiku a Karibiku. Po troch dňoch histórie a prírody pôjdeme do all inclusive rezortu podľa výberu a tam si do sýtosti užijeme mora, piesku a slnka.

Tomáš Hušek Tomáš Hušek Tomáš Hušek
Novinka
Novinka
2018
od 1 260 €

Panama

9 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
 • Premiéra na Slovensku
 • Najvýhodnejšia cena na Panamu na trhu
 • Objavujeme nové destinácie
 • Exotická a zaujímavá cesta pre celú rodinu
Zobraziť mapu

Odlet z Európy, ponad celý Atlantik a úzky pás Strednej Ameriky až na pobrežie Tichého oceánu do Panama City. Transfer do hotela.

Celodenná prehliadka Panama City, hlavného mesta Panamy. Panama City je elegantným a prosperujúcim centrom bankovníctva, obchodu a dopravy. Historické mesto Panama City, pamiatka zo zoznamu Unesco má dve časti, starú Panamu zo 16.st a koloniálnu Panamu z 17.-18.st. Nenecháme si ujsť Katedrálu sv. Jozefa, ktorú ako jedinú ušetril legendárny pirát Morgan. Múzeum Panamského prieplavu a Mi Pueblito, skanzen na západnej strane mesta známy predajom tradičných ručne vyrábaných výrobkov a tradíciami Kunov, ktorí patria medzi pôvodné indiánske etniká Panamy. Večerná prechádzka modernou Panamou a budova odkiaľ unikli legendárne panamské dokumenty!

V tesnej blízkosti hlavného mesta leží najdostupnejší dažďový prales Panamy, národný park Soberanía. Množstvo cestičiek priam vyzýva na krátku prechádzku a na asi hodinovú sa vyberieme aj my po Sendero El Charco. Umelé jazero Lago Gatún tvorí najväčšiu časť Panamského prieplavu a je najväčším jazerom aké kedy vytvorila ľudská ruka. Vydáme sa na cca. dvojhodinovú plavbu po rieke Chagres t.j. po Panamskom prieplave počas ktorej budeme pozorovať krásnu prírodu, ale aj mamutie lode, ktoré plávajú Panamským prieplavom. Ten je najvýznamnejšou vodnou cestou na svete. Tento zázrak techniky je dlhý 80 km a tiahne sa z Panama City na pobreží Tichého oceánu až do Colónu na pobreží Atlantického oceánu. Nezabudneme ani na vyvýšené miesto na plavebnou komorou Miraflores odkiaľ budeme pozorovať zoraďujúce sa lode. Po panamerickej diaľnici pokračujeme do našeho plážového rezortu.Večer sa už okúpeme v Tichom oceáne a budeme si užívať výhody all inclusive. Hotel v základnej cene zájazdu je Royal Decameron beach resort so službami all inclusive.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Relax all inclusive na pieskových plážach Pacifiku.

Naša cesta novoobjavenou Panamou končí. Doobeda sa prejdeme po pláži, ochutnáme ešte jeden Captain Morgan (iba pre dospelých) a poobede odletíme domov.

Prílet a rozprávanie príbehov z krajiny, ktorá spojila dva oceány.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku economy class do Panama city
 • 2 x ubytovanie v 3* hoteli v Panama city s raňajkami
 • 5 x ubytovanie v all inclusive rezorte Royal Decameron a podobný
 • letiskové transfery v Paname
 • výlety a dopravu počas programu
 • slovenského BUBO sprievodcu počas poznávacej časti dni 2-3
 • asistenčné služby BUBO
 • najlepšie poistenie proti insolventnosti

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

Letiskové poplatky, ostatnú stravu, osobné výdaje, cestovné poistenie, vstupné do pamiatok a atrakcií

Poznámka:

Hotely:

Panama city: Centroamericano a podobný 2 noci s raňajkami

Playa Blanca: Royal Decameron  5 nocí s all inclusive

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 2 voľné strany.

Termíny a ceny

Termín Stav Cena  
02.03.2018
10.03.2018
Vypredaný
1 580 €
Objednať
30.03.2018
08.04.2018
Vypredaný
1 580 €
Objednať
11.04.2018
19.04.2018
Vypredaný
1 360 €
Objednať
23.05.2018
31.05.2018
Voľný
1 260 €
Objednať
15.08.2018
23.08.2018
Voľný
1 360 €
Objednať
14.11.2018
22.11.2018
Voľný
1 260 €
Objednať
22.11.2018
06.12.2018
Voľný
1 260 €
Objednať

Odporúčame

Kolumbia , +1 viac
14 dní
2 620 €
Nikaragua , +2 viac

Banánové republiky

17.05. → 31.05.2018 +4 ter.
15 dní
3 110 €


 • 1 / 0