Thajsko - Bangkok, Krabi

Thajsko

Usmievavé Thajsko sa právom pokladá za ideálny vstup do exotiky. Má prezývku brána do Ázie a každý, kto vstúpi cíti, že je vítaný. Bezpečná krajina ponúka krásne chrámy, rušné uličky, plávajúce trhy plné chutí a vôní aj najkrajšie pláže Ázie. Sympatické letovisko Krabi je výborným východiskovým bodom pre objavovanie okolitých opustených ostrovov, medzi ktorými je aj Phi Phi so slávnou Maya Bay z filmu Pláž s Leonardom DiCapriom. Vašim deťom ponúkame zľavu až 25 percent!

Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner Ľuboš Fellner
Spokojnosť zákazníkov
 • Jazda po Bangkoku na motorových trojkolkách so smiešnym menom tuk-tuk
 • Úžasne pestrá a zdravá kuchyňa a fantastické thajské masáže
 • Šnorchlovanie v azúrovej vode a kŕmenie farebných rybičiek priamo z ruky
 • Jazda na slonoch v kaučukovej džungli a najsladší ananás
 • Kajakovanie v mangrových lesoch plných drzých makakov
Zobraziť mapu

Odlet z Viedne a let do Ázie.

BANGKOK je šialený aj krásny, nebude trvať dlho a budete sa neprestajne usmievať, ako Thajčania. Už cestou z letiska nás poteší vrčanie trojkolesových tuktukov. Ubytovanie v kvalitnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 300 metrov od Kráľovského paláca. Započúvajte sa pred spaním do ruchu ázijskej metropoly.

Klimatizovaným autobusom sa vydáme k plantážam plným kokosových paliem. Ukážeme si a ochutnáme, ako sa z kokosu vyrába cukor. Smerujeme na plávajúce trhy, kde sa poplavíme po kanáloch na rýchlych motorových člnoch. Predavači priamo z lodiek nám ponúknu vyprážané banány, kokosy, mango a rambutany, ale aj exotické korenia. Zažijete jedinečnú atmosféru tradičného trhoviska. Pred obedom ukážka výroby papiera zo stromu, ktorý rastie len v tomto regióne, a rezbárskych prác z tíkového dreva. Most cez rieku Kwai z kultového filmu - exotický obed s výhľadom na rieku a železnica, ktorú stavali hrdinovia. Najvyššia budhistická stavba sveta Nakhon Pathom, kde si za vyzváňania budhistických zvončekov vysvetlíme, o čom budhizmus vlastne je. Návrat do Bangkoku. Večer individuálny program.

Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, bývalého hlavného mesta Thajska. Prechádzky medzi ruinami starých chrámov a pagod, ktoré stavali v čase, keď bol Bangkok len malou dedinkou. Hlava Budhu vrastená do „chápadiel“ stromu. Návrat do Bangkoku.

Prehliadka kráľovského paláca a chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže. Kompou cez mohutnú rieku Chao Phraya k exotickému chrámu Wat Arun. Odchod autobusom na juh (za príplatok možný prelet).

Do KRABI chodia dovolenkovať s deťmi kultúrne európske národy: Švédi, Nóri či Švajčiari. Pridáte sa k nim aj vy. Krabi je stále považované za miesto s najkrajšími plážami Ázie. Palmy sa skláňajú nad belostnými plážami a z tyrkysového mora trčia ostrovčeky v podobe dračích zubov. Oddych pri mori.

Celodenný výlet loďou na okolité pláže a ostrovy. Šnorchlovanie a romantický oddych.

Výlet na chrbte slona cez kaučukovníkové plantáže. Cestou späť si ukážeme, ako sa zbiera kaučuk a ako pestuje ananás. Kamaráti si možno myslia, že ananás rastie na strome. Vaše deti už vedia, že je to celkom inak.

Oddych pri Andamanskom mori alebo pre záujemcov výlet na magicky krásny ostrov Phi Phi, kde sa natáčal film Pláž s Leonardom di Capriom.

Všetkým odporúčame zábavné kajakovanie v mangrových lesoch. Budeme tu aj tento rok kŕmiť opice?

Transfer na letisko a odlet domov s poznaním celkom iného sveta.

Prílet domov s thajským úsmevom na perách.

Cena zahŕňa

 • medzinárodnú letenku
 • ubytovanie v 3* hoteli s bazénom v Bangkoku a v BUBO penzióne na Krabi
 • prepravu prenajatým autobusom
 • slovenského BUBO sprievodcu a miestnych sprievodcov podľa potreby
 • celodenný výlet do okolia Bangkoku
 • celodenný výlet na ostrovy v Andamanskom mori
 • jazdu na slonoch
 • asistenčné služby CK BUBO
 • poistenie proti insolventnosti

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, stravu (okrem uvedenej), ostatné vstupy, poistenie

Poznámka:

Ceny a dostupnosť platia pre rodiny s deťmi, t.j. súčasťou prihlášky musí byť minimálne 1 dieťa vo veku do 18 rokov. Prihlášky samostatných dospelých osôb budú zamietnuté. Maximálny počet klientov v jednej izbe je 4 (maximálne 2 dospelé osoby).

Zdravotné odporúčania: 

Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu a musí obsahovať aspoň 2 voľné strany.

Termíny a ceny

Termín
Cena

Odporúčame

Barma , +3 viac
14 dní
2 720 €
Thajsko , +2 viac
15 dní
1 780 €

 

 
Pred pár dňami sme sa vrátili z nádherného poznávacieho zájazdu v Thajsku. Boli sme tam aj s dvomi deťmi (3r. a 13r.). Mali sme veľké obavy ako dovolenku deti zvládnu, no oni boli natoľko fascinované všetkým čo tam videli, že sme si po prvýkrát užili dovolenku aj my dvaja s mužom. Ďakujem cestovnej kancelárii BUBO, našej delegátke Katrin, Kity ....všetkým, čo s nami túto cestu absolvovali. Ešte raz ďakujeme, bolo to super!

Ria

 

 
Milá Katuška a Bubasíííííííííííí!!!!! Ešte raz veľká vďaka , za nádherný pobyt v horúcom TMS. Ani nevieš, ako sme Ťa reprezentovali cestou domov:)) Siní senang - lalalalalalalalala:)) sa tiahol od Singapúru, cez Frankfurt do Viedne. Bolo úžasne, úžasná partia. Katka,nech sa Ti darí, aj celému Vášmu kolektívu, a verím, že našu partiu dáš dokopy a opäť niekde vyrazíme.


 • 1 / 1