Poďte s nami!

Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia!

Poďte s nami!

Chcete vedieť, kedy sa cestuje do Thajska, do Indonézie či do Patagónie? Ponúkame vám prehľad top destinácií pre každý mesiac s výberom už dnes garantovaných zájazdov.

Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Krajina Inkov v najlepšom dátume

Populárna cesta cez Peru a Bolíviu, kde ochutnáte morské prasa, môžete prespať v kláštore zo 16.st, zaplávate si v najvyššie položenom splavnom jazere na svete, uvidíte novodobý div sveta, sci fi obrazce v Nazca, cesta smrti a najvyššie položené hlavné mesto sveta. 14 dní kvalitnej dovolenky.

Peru, Bolívia

Jazero Titicaca a rákosové ostrovy Los Uros.  Ľadové medvede si zaplávu, slobodní sa naučia čo majú robiť keď uvidia pestrofarebne oblečenú ženu a vyznávači zdravej stravy ochutnajú skvelú quinou.To všetko vo výške 3810 metrov.

Amerika
Peru, Bolívia
14 dní Trvanie
3350 € Cena

Peru, Bolívia

25.07. → 07.08.2018

Opáľte sa pred letom

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z Thajska plného úsmevov  cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku a kde dokonalá architektúra predbieha 21. storočie. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie, prepracovaný program v cene. Začnite leto oddýchnutí a opálení. 

Thajsko, Malajzia, Singapur

Kúpanie so slonmi v cene

Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1680 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

11.05. → 25.05.2018

Najkrajšia Európa

Poďte s nami na fascinujúci koniec Európy. To najlepšie z dvoch výnimočných krajín s prepracovaným programom. Dúhové hory Landmannalaugar v cene! Okrem toho najkrajšie fjordy, sopky, vodopády, šíry Atlantik. Poplavíme sa k veľrybám, budeme obdivovať modernú architektúru Oslo aj drevené domčeky Bergenu. Nekonečne dlhé dni pod patronátom vyštudovaných škandinavistov.

Island, Nórsko - najkrajšia Európa

Plavba za veľrybami v cene

Európa
Island, Nórsko
13 dní Trvanie
2550 € Cena

Do kolísky hinduizmu

Cesta do najšťavnatejšieho regiónu Ázie, do kolísky a srdca hinduizmu, k najkrajšiemu chrámu postavenému z lásky Taj Mahal, k himalájskym osemtisícovkám, k slonom a nosorožcom, na brehy posvätnej Gangy vo Varanasi. Dillí a Kathmandú. Úžasná strava po celý čas. Treba zažiť!

India, Nepál

Múdrosť stáročí

Ázia
India, Nepál
16 dní Trvanie
2140 € Cena

India, Nepál

27.04. → 12.05.2018

Na ostrov slobody

Ak by sa nemerala kvalita života podľa HDP, ale podľa šťastia, tak Kuba by suverénne vyhrala. Neskutočné fluidum, ktoré lieta kdesi vo vzduchu vás bude sprevádzať po celej ceste. Radosť zo života pocítite či chcete alebo nechcete a Kuba sa vám zaručene dostane pod kožu. Na tomto zájazde navštívime všetky štastné kúty Kuby a uvidíme všetko, čo Kuba má. A ušetríte dovolenku!

Kuba Absolut total

To najkrajšie, čo som v živote videl

Amerika
Kuba
16 dní Trvanie
2290 € Cena

Kuba Absolut total

18.05. → 02.06.2018

Najlepšia Afrika

Afrika oddávna lákala cestovateľov z celého sveta. Ako magnet priťahuje milovníkov prírody. Život na otvorených pláňach Masai Mara a Serengeti patrí medzi najkrajšie divadlá na svete. Stovky druhov zvierat vo svojom  prirodzenom prostredí, ktoré žijú podľa vlastných cyklov. Budeme mať možnosť byť aspoň na chvíľu nemým pozorovateľom v tomto svete. Na záver nás čaká novoobjavený ostrov Zanzibar a jeho biele pláže.

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

Úžasné safari

Afrika
Keňa, Tanzánia
14 dní Trvanie
3360 € Cena

Keňa, Tanzánia, Zanzibar

25.04. → 08.05.2018