Poďte s nami!

Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia!

Poďte s nami!

Chcete vedieť, kedy sa cestuje do Thajska, do Indonézie či do Patagónie? Ponúkame vám prehľad top destinácií pre každý mesiac s výberom už dnes garantovaných zájazdov.

Poďte s nami!
Poďte s nami!
Poďte s nami!
Najväčšie zážitky

Sibír v zime

Ľuboš Fellner opäť vymyslel úžasnú cestu.  Vyrážame v čase, kedy sa tu koná unikátny festival. V čase, kedy je na severnej Sibíri skutočná zima a Sibír vyzerá ako Sibír. Bude to tvrdé, bude zima, bude to geniálne. Náročná expedícia s perfektným zabezpečením a podporou BUBO. Buďte opäť prví a nechajte ostatných vás nasledovať.

Sibír v zime - sobie slávnosti

S Ľubošom Fellnerom opäť o kus ďalej

Európa
Rusko, Arktída
8 dní Trvanie
1918 € Cena

Sibír v zime - sobie slávnosti

23.11. → 30.11.2018

Západ USA

Žiadnu inú časť našej planéty nepoznáme tak podvedome. Všetko však treba vidieť naživo. Oblasti divokého západu, ktoré preslávili westerny, moderné mestá, o ktorých každý deň počúvame v správach, miesta, ktoré poznáme z filmov, to je USA západ. Predovšetkým sú to však nekonečné úseky nádhernou krajinou, kde sa cítite ako v románoch Kerouaca a máte čas premýšľať, prečo práve v tomto dosť tvrdom regióne naša civilizácia robí obrovské pokroky.

USA - západ

Najkrajšie národné parky so slovenským sprievodcom

Amerika
USA
15 dní Trvanie
2780 € Cena

USA - západ

05.10. → 19.10.2018

Čína, Tibet, Nepál, India

Magická cesta, ktorú musíte raz za život prejsť. Od mauzólea Maa cez historickú Čínu, duchovný Tibet, šťavnatý Nepál až do neuveriteľnej Indie. Cesta naprieč svetovými kultúrami. Využite 16 rokov našich skúseností a zažite viac!

Čína, Tibet, Nepál, India

Spoznajte iný svet

Ázia
Čína, Tibet
26 dní Trvanie
3095 € Cena

Čína, Tibet, Nepál, India

10.09. → 05.10.2018

Thajsko pred Vianocami

Začnite spoznávať exotiku na tejto krásnej ceste juhovýchodnou Áziou. Z krajiny úsmevov cez priateľský islam Malajzie na ostrov, kde sa svet točí okolo peňazí a poriadku. Gurmánske zážitky na najkrajších plážach Ázie. Zažite najlepšie vianočné nákupy v exotike.

Thajsko, Malajzia, Singapur

Šnorchlovanie v prírodnom akváriu

Ázia
Thajsko, Malajzia
15 dní Trvanie
1680 € Cena

Thajsko, Malajzia, Singapur

04.12. → 18.12.2018