Dánsko z rozprávky

Dánsko

Extrémne sympatická škandinávska krajina, ktorá v sebe spája to najlepšie zo severu aj zo zvyšku Európy. Systém funguje dokonale, mestá sú stavané pre ľudí, každý Dán má buď bicykel alebo dieťa alebo oboje. V tejto krajine vám bude s rodinou dobre, navyše sme program ušili deťom na mieru. Legoland zložený z miliónov kociek, kolotoče v zábavných parkoch a zvieratká na safari, v ZOO aj v akváriu. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena a užite si leto v škandinávskom štýle.

Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák Jozef Zelizňák
Spokojnosť zákazníkov
od 1 030 €

Dánsko

6 dní
Termíny a ceny Objednaj zájazd
  • Tri svetadiely plné zvierat v zoologickej záhrade, kŕmenie žralokov
  • Svet z miliónov stavebníc v Legolande
  • Najdlhšia šmykľavka Dánska a neskutočné kolotoče
  • Kodaň – okolo farebných domčekov k Malej morskej panne
  • V autobuse medzi voľne sa pohybujúcimi šelmami a divými zvieratami
Zobraziť mapu

Odlet z Viedne a krátky priamy let do Kodane, kde Vás čaká slovenský autobus, pripravený byť Vám celý týždeň k dispozícii a ponúknuť Vám pocit domova aj v rozprávkovom Dánsku. Začíname zážitkom. Prejazd po 18 kilometrov dlhom visutom moste (najdlhší v Európe). Na obed vstupujeme do ZOOLOGICKEJ ZÁHRADY, krásne rozčlenenej na ázijskú, africkú a juhoamerickú časť. Tigre, levy, šimpanzy, ale aj krásna ukážka života tučniakov. Návšteva tretieho najväčšieho dánskeho mesta Odense, rodiska Hansa Christiana Andersena.

Krátky presun a sme v LEGOLANDE, ktorý postavili z 58 miliónov kúskov lega. Nájdete tu aj aténsku Akropolu alebo americkú Sochu slobody. Zábava pre veľkých aj malých. Garantujeme vám, že sa odtiaľto nikomu nebude chcieť odísť.

Dnes nás čaká KATTEGAT. CENTRUM dánskych ŽRALOKOV, kŕmenie žralokov a rají. Od dnes budete vedieť o žralokoch všetko. Dostávame sa na najsevernejší cíp Dánska, krásny piesočný polostrov Skagen, kde sa možno aj okúpete.

Najväčší letný ZÁBAVNÝ PARK v Dánsku na brehoch Severného mora. Kolotoče, aké inde nenájdete, vodný park, najdlhšia šmykľavka Dánska a viac než šesťdesiat sa postará o to, že ani dnes sa nebudeme nudiť. Kúsok od nás je prístav, odkiaľ vyrážajú lode na Island či Faerské ostrovy. Uvidíme ich?

Záver, ako sa patrí na skutočnom SAFARI. Za oknom na nás budú hľadieť zvedavé žirafy. Občas nám cestu skríži lev, nakŕmime ťavy a dostaneme sa zvieratám na dotyk. Všetko sa raz musí skončiť. Prichádzame do KODANE.

Mesto farebných domčekov ako z rozprávky, povieme si niečo o dobrej dánskej kráľovnej, pozrieme si domček, kde býval najznámejší Dán Hans Christian Andersen, potešíme sa zo sochy Malej morskej panny a odletíme domov. K nezabudnuteľným rozprávkam jednoznačne patrí aj Pippi dlhá pančucha, ktorej obľúbeným zvykom bolo spať s nohami na vankúši a hlavou pod pokrývkou...Je Dánsko rozprávková krajina?

Cena zahŕňa

  • medzinárodnú letenku v economy class
  • ubytovanie v 3* hoteloch s raňajkami
  • BUBO sprievodcu
  • dopravu prenajatým autobusom

Pre deti do 12 rokov navyše: vstupné do všetkých zábavných parkov uvedených v programe

– šťastnú visačku na batožinu

Cena nezahŕňa:

letiskové poplatky, vstupné, ostatnú stravu, poistenie, batožinu prepravovanú v batožinovom priestore lietadla 

Poznámka:

Zdravotné odporúčania: Nie je povinné žiadne očkovanie. Každému odporúčame, aby sa pred cestou informoval o aktuálnej situácii u svojho lekára. BUBO nie je zdravotníckym zariadením.

Naši miestni partneri a vedenie BUBO odporúčajú každému cestovateľovi, aby si skontroloval očkovanie proti tetanu a žltačke AB. Sú to choroby, ktoré môžete dostať doma, na záhrade či pri trekingu pralesom. Myslite dopredu a nezabudnite na platné cestovné poistenie.

Zaujímavý blog o zdraví na cestách nájdete aj na https://bubo.sk/blog/ked-su-tropicke-choroby-konickom

Cestovný doklad: Na cestu je potrebný platný cestovný doklad – občiansky preukaz alebo cestovný pas SR/ČR platný minimálne 6 mesiacov po návrate zo zájazdu.

Termíny a ceny

Termín
Cena
19.08.2018
24.08.2018
1 460 €
Základná cena 1460 €
Letiskové poplatky 204 €
Batožina na európskych letoch 50 €
Spolu 1 714 €
Objednať zájazd
06.08.2019
11.08.2019
1 050 €
Základná cena 1050 €
Letiskové poplatky 204 €
Batožina na európskych letoch 50 €
Spolu 1 304 €
19.08.2019
24.08.2019
1 030 €
Základná cena 1030 €
Letiskové poplatky 204 €
Batožina na európskych letoch 50 €
Spolu 1 284 €

Odporúčame

Nórsko
8 dní
1 550 €
Škótsko , +1 viac
9 dní
1 700 €


  • 1 / 0