5 nezabudnuteľných darčekov pre vaše deti

Netreba na nič čakať. Samozrejme, môžete svojho potomka zobrať do Legolandu, až keď bude mať 25. Bude sa mu tam páčiť, ale je možné, že ostatné deti sa na neho budú čudne pozerať. Bez srandy. Ukážte deťom svet. Raz vám to vrátia.

Vybrali sme pre vás 5 top rodinných zájazdov

1. Dánsko z rozprávky (od 3 rokov)

V tejto krajine vám bude s rodinou dobre, navyše sme program ušili deťom na mieru. Legoland zložený z miliónov kociek, kolotoče v zábavných parkoch a zvieratká na safari, v ZOO aj v akváriu. Poďte s nami do krajiny rozprávkara Hansa Christiana Andersena a užite si leto v škandinávskom štýle.

2. Balkán na jeden vrz (od 8 rokov)

Toto už nie je Juhoslávia. Chorvátsko poznáte, ale kto pozná Bosnu a Hercegovinu, Macedónsko, Čiernu Horu? Kosovo a Albánsko už vôbec. Krajiny sa rapídne menia: smartfóny verzus káričky ťahané somármi. Matka Tereza, Alexander Macedónsky, ale hlavne priateľskí Balkánci s otvorenými srdcami a rakijou. Vyvážený okruh medzi kultúrou a nedotknutou prírodou. Za krátky čas uvidíme maximum, a to v BUBO kvalite. A program je dokonalý pre aktívne deti.

3. Nórsko, Dánsko na veľkej lodi (od 6 rokov)

Poďte s nami na sever v pohodlí luxusnej lode so slovenským sprievodcom. Po celý čas bývate vo svojej komfortnej kajute v plávajúcom hoteli, čaká vás gurmánska plná penzia a z paluby obdivujete najkrajšie fjordy našej planéty. Okrem toho v cene aj prehliadka Kodane, plavba po fjorde Geiranger (UNESCO) aj najdlhšom nórskom fjorde a super zážitky, kde sa vaše deti zabavia v bezpečí paluby aj samé.

4. JAR, Svazijsko, Lesotho (od 8 rokov)

Na jar do JAR! Zoberte svoje deti na najstarší kontinent. Miesto, kde vznikol dnešný človek, kde sa vaše deti prvýkrát nadýchnu afrického vzduchu. S istotou predátora vás prevedieme krásnymi miestami, divočinou a plážami. Zoznámite sa s čiernou Afrikou, ktorá dodnes cestovateľom nedá spávať. Vyskúšate exkluzívne safari na bicykloch. Sawubona Afrika!

5. USA - divoký západ (od 12 rokov)

Perfektná kombinácia úžasnej prírody západného pobrežia USA a pulzujúceho života amerických metropol. Najznámejšie národné parky a najslávnejšie mestá. Hviezdne Los Angeles s Hollywoodom, vysvietené Las Vegas plné všetkých pokušení a šarmantné San Francisco s panorámou so známym červeným mostom versus priehlbiny Grand Canyonu, skaly v tvare palčiakov v Monument Valley, obrie sekvoje v Yosemitoch alebo najvyšší vodopád USA v Zione. Každý si príde na svoje.

Srbsko , +6 viac

Balkán na jeden vrz

08.07. → 20.07.2019 +3 ter.
13 dní
899 €
Dánsko

Dánsko z rozprávky

06.08. → 11.08.2019 +2 ter.
6 dní
1 050 €